Honorata Hafke-Dys

O prelegencie

Typ osoby interdyscyplinarnej, która poszukuje połączenia pomiędzy różnymi, czasem skrajnymi dziedzinami nauki. Skończyła studia z zakresu optyki, a następnie akustyki. W tej chwili pracuje w Instytucie Akustyki poznańskiego UAM jako doktor z zakresu biofizyki. Jest pomysłodawcą i współtwórcą poznańskiego startupu StethoMe, który jest zdobywcą wielu międzynarodowych nagród za projekt domowego stetoskopu. Jej specjalnością jest psychofizyka, dziedzina, w której koreluje się subiektywne wrażenia z obiektywnymi parametrami sygnałów fizycznych. Prywatnie mama Heli i Herbiego, tańczy hip-hop, ma trzy koty i zawsze
za dużo pomysłów.


Agnieszka Maciejowska

O prelegencie

Co-founderka i Członkini Zarządu Evenea.pl – systemu rejestracji uczestników i sprzedaży biletów online na wydarzenia, który został nagrodzony statuetką Aulera w 2011. Do maja 2018 roku Doradczyni Prezydenta Roberta Biedronia ds. Nowych technologii. Wcześniej budowała i zarządzała polską edycją największego na świecie akceleratora z Doliny Krzemowej – Founder Institute. Współorganizatorka spotkań branży IT LubCamp, Aula Polska Lublin oraz Startup Weekend Lublin. Ambasadorka Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter oraz laureatka nagrody Central European Startup Award na Najbardziej wpływową kobietę w startupach w Polsce. Ekspertka i jurorka w The Venture (Chivas Regal Polska), w ramach którego szuka startupów zaangażowanych społecznie. Współpracuje między innymi z Polska Press, Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym oraz PwC Polska oraz Deloitte. Aktywnie działa na rzecz Kobiet w biznesie będąc mentorką w programach akceleracyjnych takich jak: Biznes w Kobiecych Rękach (Sieć Przedsiębiorczych Kobiet), TechLeaders ( Women in Tech). Wykładowczyni, panelistka, mentorka na wielu konkursach startupowych oraz prelegentka na konferencjach, z których należy wymienić największe: Internet Beta oraz Infoshare. Prywatnie mama Toli, egzekutorka 10k kroków dziennie via Fitbit oraz studentka Artystycznego Projektowania Ubioru.


Bartosz Majewski

O prelegencie

CEO / założyciel firmy, która wspiera spółki B2B w marketingu i sprzedaży ? Casbeg. Wcześniej współzałożyciel i dyrektor sprzedaży w Righthello gdzie przez 3.5 roku jego zespół pozyskał ponad 1000 klientów z 41 krajów. Przed rozpoczęciem kariery menedżerskiej wartość zrealizowanych przez niego transkacji przekroczyła 20 milionów złotych. Jako konsultant pracował z najszybciej rosnącymi startupami i firmami w Polsce, m.in. Droids on Roids, Neoteric, Callpage, Pixers, Sotrender, Yieldbird, MerixStudio czy Telemedi.co.


Kolejny prelegent wkrótce!


Kolejny prelegent wkrótce!


Kolejny prelegent wkrótce!


Kolejny prelegent wkrótce!


Kolejny prelegent wkrótce!


Kolejny prelegent wkrótce!


Prelegentów wybiera i wspiera Kamil Kozieł

O Kamilu

Skromnie sypia, bo robi dużo prezentacji. Ma przeświadczenie graniczące z pewnością, że z każdą historią bez pointy, listą punktowaną lub żartem godnym emisji w Familiadzie umiera jeden widz. Posiada niewytłumaczalny talent do przyciągania bystrych ludzi, interdyscyplinarnych projektów i niskich budżetów. Auto-destrukcyjne ciągoty skłoniły go do pracy z aktorami, komikami oraz grafikami i doprowadziły do opracowanie teorii 4 warstw prezentacji, którą przedstawił na wystąpieniu TEDx. Obecnie, niczym niestrudzony Beduin prowadzi konferencyjno-koczowniczy tryb życia pomagając prelegentom wygłosić ze sceny ważki komunikat. Złości się jak ktoś nazywa go kołczem. Uwielbia animację, komedię, a na imprezach rozmawia o konstrukcjach storytellingowych. O swoich przemyśleniach informuje świat na blogu: kamilkoziel.pl. Założyciel IT School i PrezART oraz partner w ORA-600.